1. #Doša vzkazuje:
   
  A na čem se teď pracuje??
 2. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Doša: Jo. Co se týče grafiky, tak tu máme na stejné úrovni. Na rozdíl od nich máme knihu návštěv a diskuzní fórum naprosto vlastní. A obsahově je tady toho taky daleko více. No a to se nezmiſuju o tom, na čem se teď pracuje.
 3. #Doša vzkazuje:
   
  Myslíte kabat.aktualne.cz?? Tohle jsou stránky mnohem profesionálnější.
 4. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Doša: Já ti tvůj názor neberu. Žijeme v demokratickým státě, tak si můžeš říkat co chceš. Taky na druhou stranu, co je dokonalý, že jo? Ale rozhodně si myslím (neberte to jako vychloubání), že tyto stránky jsou líp udělaný, než ty, co jsi zmiſoval.
 5. #Doša vzkazuje:
   
  Ještě jsem chtěl říct (pokud mě za to hned nevyfuckujete), že autogramiády jsou všude, ale není to napsaný na stránkách v Brně jsem ji propásl. Půl hodiny před autogramiádou jsem se to dočetl v novinách. Škoda.
 6. #Doša vzkazuje:
   
  Tak promiſte že sem lezu. Pouze jsem chtěl říct svůj názor, ale tady ho nikdo nebere. Sorry kámo

  Každej jinej webmaster by řekl:"Máš pravdu ta grafika není uplně dokonalá."
 7. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Doša: Jestli si myslíš, že mě ty tvoje kecy vadí, tak se pleteš. Mě je to úplně jedno. Ale jak jsem již řekl, ta kritika od tebe sedí.

  DJ Kabát: S Hawliczem jsem v kontaktu přes mail, ale je pravda, že tady v knize jsem ho už dlouho neviděl. Autogramiády asi letos nebudou. Ale taky mě docela sere, jsou již odehrané dva koncerty z turné a nic tam není. Ani zmínka o pódiu. Já jsem jim taky jednou psal mail, a taky jsem se žádné odpovědi nedočkal. Na druhou stranu, kdyby měli každému odepisovat, tak se z toho asi zblázní.
 8. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Doša: Jestli si myslíš, že mě ty tvoje kecy fadí, tak se pleteš. Mě je to úplně jedno. Ale jak jsem již řekl, ta kritika od tebe sedí.

  DJ Kabát: S Hawliczem jsem v kontaktu přes mail, ale je pravda, že tady v knize jsem ho už dlouho neviděl. Autogramiády asi letos nebudou. Ale taky mě docela sere, jsou již odehrané dva koncerty z turné a nic tam není. Ani zmínka o pódiu. Já jsem jim taky jednou psal mail, a taky jsem se žádné odpovědi nedočkal. Na druhou stranu, kdyby měli každému odepisovat, tak se z toho asi zblázní.
 9. #Doša vzkazuje:
   
  To DJ Kabát: Ale já sem přijdu vyslovit pouze svůj názor že tyhle stránky mají špatnou grafiku a webmaster a všichni ostatní to nemůžou přenést bolestí přes srdce. Obsahově jsou naprostá jednička, ale jako webmasterovi mě nejde do hlavy proč tak špatnej styl těchto stránek.
 10. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  to Zdeněk: no nějak sem si chtěl stáhnout data z internetu a komp se mi přitom zasek!a totalně se podělal.ale jak říkám pár vychytávek a už je všechno v pohodě *21*

  kde je Hawlicz?neviš?

  to Doša: jestli si sem přilezl jen buzerovat tak zas táhni na ty svoje stránky. a co se týče toho že budeš ten web předělávat tak jestli to dopadne jak s kabat.cz tak to radši nic nedělej!než to ještě vic zkurviš.ale jinak nic proti *51*

  to Zdeněk: hey teď mě fakt nasral webmaster oficialek nejenom že ty stránky kurvý jak se dá ale ještě tam kecá nesmysli. a taky by mě zajmalo kdy už do prdele uveřejní ty autogramiády nebo ať tam dá že žádný nebudou to už je jedno ale ať tam kurva něco dá! už sem mu kvuli tomu poslal dva emaily a furt nic. on na ty stránky jaksi totalně sere. a to jak sliboval jak rychlá bude aktualizace samý novinky a kde nic tu nic tak aˇsi příště nechá blbý kecy pro někoho jinyho
 11. #Doša vzkazuje:
   
  A já to nemyslím nijak zle ale proč třeba kabat.aktualne.cz mají grafiku pěknou všechno je tam o.k.?? Asi se lidi nepletou když hlasují do tý ankety o nejlepší web Kabátu.
 12. #Doša vzkazuje:
   
  Dobře, já už jsem jedny stránky dělal a kritiku na grafiku jsem neslyše, ale do 14-ti dnů spouštím uplně nový stránky a pak si můžem o grafice povídat jo??
 13. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Zbirek: Jak je ten klip pojatej?

  Doša: Hm, když se podívám na stránky, které děláš ty, tak musím říct, že ta kritika od tebe fakt sedí. Až se to naučíš, tak se můžeme o něčem bavit.
 14. #Doša vzkazuje:
   
  Proč tyhle stránky mají tak ubohou grafiku?? *14*
 15. #Zbirek vzkazuje:
   
  No já ten novej klip už viděl na koncertě a je docela good
 16. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Tak jsem se právě vrátil z koncertu Arakainu a musím říct, že to bylo hodně dobré.

  Zbirek: V Esu byl starej klip Dávám ti jeden den. Ale měl tam být ten nový k písničce Kdo si nechce hubu spálit. Tak nevím, proč tam nebyl, asi teda příští týden.

  DJ Kabát: Co jsi chtěl po kompu, že odmítal poslušnost? *11*

  Pepo: No, to je těžký. Třeba v novém čísle Rockshocku je rozhovor s Pepou a tam píše, že by se v zahraničí asi těžko prosadili, protože texty jsou založený na českým humoru. Na druhou stranu, Německo, Finsko a další státy mají svoji evropskou (světovou) hvězdu, tak proč by se taky nemohl prosadit někdo z Čech? Třeba Kabát.
 17. #Zbirek vzkazuje:
   
  Zdar, co to bylo za kabáty v Esu, prej Dávám ti jeden den . Byl to ten starej klip nebo co ???
 18. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  webmaster: jo jo ja sem taky rád že sem zas mezi svejma *11* malý technický problémy zapříčinily že sem chtěl něco po mím kompu a von to nechtěl udělat, tak se nějak sekl a po mírný technických úpravách to bylo zas v pohodě *19* !
  a co jinak jak de život,co párty??
  kam se zas poděl Hawlicz? zatim hoj
 19. #Pepo vzkazuje:
   
  Nezdá sa vám že Vojtekovi už nejak stúpa sebavedomie vyplývajúce z popularity? On si jako myslí že ich budú počúvať aj za hranicami??? To už potom aké texty a akú hudbu chcú mať? To sa chcú dostať na MTV a bojovať v rebríčku s Minogue alebo Blue?? Minule som čítal nejaký článok, že pesničky číſani, králíci, .... zabezpečujú ich nekomerčnosť. Ale to asi platilo vtedy, keď bol ten článok písaný.
 20. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Zbirek: Když něco napíšeš a pošleš nám to, tak budeme jedině rádi. Tomáš je fakt do hola??? TO si ho vůbec nedovedu představit.

  DJ Kabát: Rád tě tady po delší době opět vidím!!!

  Pepo: Taky jsem rád, že se to tu začíná vracet do starých kolejí. Prostě VŠECHNO BUDE JAKO DſÍV. *15*
 21. #Zbirek vzkazuje:
   
  Tak sem byl fčera v Brně a bylo to SUPER , na 99% napíšu článek. Jo a T.Krulich si změnil image a teď je do hola !!!!!
 22. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  Zdarec lidi, tak jakde život??Soráč že sem se tak dlouho neozval měl sem nějaký technický problémy *11*

  Hawlicz: čau chlape,jak se vede,je něco novýho?zatim hoj
 23. #Pepo vzkazuje:
   
  marek: Neviem nič o autogramiáde v Blave, ale na koncert idem. Inak išiel by si na tú Kabát párty do Prahy??? Ja by som šiel a mohli by sme cestovať spolu, nee???
 24. #Pepo vzkazuje:
   
  No tak už sa to tu tuším zasa rozbieha. konecne
 25. #pm vzkazuje:
   
  Zdeněk : Možná jo.