1. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  to Zdeněk: jo tak to jo no *11*

  v praze bejvá vždycky koncert největší a nejlíp se tam sháněj informace že??

  Tereza G: zdarec, jo já sem v pohodě a za kamaráda, on je taky v pohodě až na školu, on ti to pak potvrdí až se zas objeví!! Že jo Hawlicz?? *15* *19*
  no a jak se máš ty??
 2. #Tereza G. vzkazuje:
   
  Ombre: Co se týče Elvise, tak souhlasím se Zdeſkem - na koncertě to bylo super. A taky se mi líbí ta Pepova imitace. Když srovnám GSG a DVD, tak si myslím, že na DVD jsou o dost lepší texty. Hudebně je GSG v pohodě, ale texty typu Mravenci a Kanibal Hanibal mě celkem zklamaly. Zkrátka nejvíc se mi líbí Děvky ty to znaj, Má jí motorovou a Colorado. Ale teď poslouchám nejvíc Hattrick, Törr a Motörhead.

  Co se týče toho Zlatého míče, čekala jsem cokoliv, ale ne zrovna Frau Vogelrauch. To by mě zajímalo, jak se při tom tvářil Klaus... *11*
 3. #Pepo vzkazuje:
   
  Ombre: súhlasím so Zdeſkom. čakal som Kdo si nechce hubu spálit, lebo je to také pomalšie a myslím pre širokú verejnosť resp. tých kotrý Kabát nepočúvajú alebo len tak povrchne poznajú prijateľnejšie než Frau Vogelrauch. Ale som rád že zahrali práve toto, lebo Frau sa mi viac lúbi než Kdo si nechce hubu spálit.
 4. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Ombre: Já jsem čekal, že zahrajou Kdo si nechce hubu spálit.
 5. #Ombre vzkazuje:
   
  Pepo

  A co jsi čekal že tam budou hrát když minule hrali stara lou a dole v dole je ohraná záležitost
 6. #Pepo vzkazuje:
   
  cafte. Mna to tiez dost prekvapilo, ze zahraki Frau Vogelrauch, lebo preda si myslim ze text tej pesnicky neni stavany na nejake relácie, ktoré sa vysielajú v televízii pred desiatou. Ale fajn ze to zahrali.
 7. #Ombre vzkazuje:
   
  Já jsem to čekal že to bude Vogelrauch. Jinak už jsem si to DvD pustil po čase a není to zas tak špatné ale... No to je jedno.
 8. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Ombre: Elvis zase není tak nejhorší písnička, hlavně byla dobrá na koncertě. Podle mě je jednoznačně nejslabší Irský hody. Ale jinak máš pravdu, že na GSG je spousta dobrej písniček, tam je zase trochu horší Rodinnej tank, ale jinak tam nejsou špatné věci. Ale já takovéto porovnávání, které album je lepší a které horší nemám moc rád, protože každé album je jedinečné v tom, že vzniká v jiné době a třeba i v jiné náladě těch, co ty songy skládají. Takže já říkám, že každé album má vždy něco do sebe, ať se jedná o novější či starší.

  Tereza G. : Stejně jako Ombre si myslím, že ty prvky country tam jsou dobré.

  Jinak mě docela překvapilo, že dneska v TV zahráli Kabáti Frau Vogelrauch.
 9. #Ombre vzkazuje:
   
  Tereza

  Chápu že se ti to nemusí líbit - každý má jiný vkus, ale podle mě to je skvělá písnička a to že je trochu ve stylu country je na ní to nejlepší. To na nich prostě žeru ty country písničky.
  Co se týče toho která je nejméně nápaditá to nevím protože to fakt neposlouchám ale pamatuju si že tam je nějaká písnička Elvis a to je fakt na ně moc slabý kousek. Nebo možná ne? No skusím si to pustit a pak ti dám vědět.

  Zdenek

  Na GsG je dost dobrých písniček, ale taky dost písniček co přeskočím protože go satane go, rodinej tank, ber, slibem nezarmoutíš a možná ještě nějaké jsou prostě na hovno. Ale zas tam jsou taky takové co nemají chybu.
 10. #Tereza G. vzkazuje:
   
  Ombre: To nezáleží na tom, jak čemu kdo rozumí, ale na jeho vlastním názoru. Já nevím, ale mně se Stará Lou zdá dost ovlivněná country. Tím ale rozhodně nemyslím, že by byla špatná. Jenom si prostě myslím, že je nejméně nápaditá ze všech... Která je nejméně nápaditá podle tebe?
 11. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Holka šikulka: To můžu potvrdit, že v Plzni to bylo skvělé. Ale, že by si Kabáti měli dát pauzu dva roky, to není pravda.

  Tereza G.: Já taky určitě Starou Lou nepovažuju za nejslabší z celého alba.

  Ombre: Máš pravdu, že většinou, když se člověk na něco dlouho těší, tak je nakonec z toho zklamanej. No a jaký máš názor na GSG?
 12. #Holka šikulka vzkazuje:
   
  Zdar lidi.Byla jsem na koncertě Kabátů v Plzni.Byl to naprostej hukot.S kámoškou jsme se prodraly až do do třetí řady od pódia.Božsky jsme kalily a dost hustě si to užívaly.Kabáti byli skvělí,atmoška v kotli byla skvělá a předkapely byly taky hustý.Prostě a jednoduše řečeno koncert byl jedna velká skvělá a hudtá akce.Škoda že si teď daj Kabáti na dva roky pauzu.
 13. #Ombre vzkazuje:
   
  Tereza

  To asi, protože tomu moc nerozumíš.
 14. #Tereza G. vzkazuje:
   
  Čau všem! Už jsem tady dlouho nebyla. DJ Kabát, Hawlicz: Jak se máte?

  Ombre: To je zajímavé. Mně se třeba Stará Lou zdá z celého CD nejslabší.
 15. #Ombre vzkazuje:
   
  Zdenek
  DvD tvrdé je ale nějak mi nesedí. Možná je to tím že, jsem se na něho těšil 2 roky dopředu, a pak je to sklamání o to horší. Ono to zas naní tak špatné, spoustě lidí se to líbí, ale mě prostě ne, kromě staré Lou. Na GsG je dost šitových písní přesto mám zase jiný názor než ty. Suma sumarum bylo ukončení starych dobrych časů.
 16. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Ombre: Záleží, čemu říkáš chodit do společnosti. Jestli tím myslíš diskotéky, tak do společnosti nechodím. Jestli myslíš koncerty, tak do společnosti chodím. Ale pravda je, že mě taky tak trochu sere, že Kabáty hrajou na diskotékách, ale s tím ta kapela prostě nic nenadělá. Já si třeba osobně myslím, že DVD je lepší a tvrdší album než třeba GSG.

  DJ Kabát: Do Prahy na koncert sice jdu, ale nejsem z Prahy ani okolí. Bydlím kousek od Plzně.
 17. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  to Zdeněk: jo jo co už tak sem prostě rychlejší než ty!! *11*

  jo já si to myslel že nejseš vodtamtud ale někde pobliž ne? jelikož deš na ten koncert do prahy co? *6*
 18. #Ombre vzkazuje:
   
  Zdenek
  Stary, ty asi nechodíš moc do společnosti co? Já taky ne, ale u baráku máme takový diskofilní klub, takže mi to řve pod oknama celou noc. Když hrajou disko tak se včichni zřejmě baví a drží huby takže můžu celkem spát, ale pak místní DJ zařve:"Tak a teď přitvrdíme zabereme hej hou..." a v tom se všichni můžou zbláznit a já mám po spánku. Věř mi je to tak, nevycucal jsem si to zprstu.
  Nelíbí se mi DvD ale už se otom nebudem radši bavit. Stejně to kničemu nevede.
  Třeba taková kdo si nechce hubu spálit ta byla dělaná pro skalní fanoušky bych řek, místo toho to hrajou na rádiu kiss.
 19. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Ombreé: Přece mi nechceš tvrdit, že songy typu Dole v dole, Cirkusovej stan, Bahno, Jednou nás to zabije, Frau Vogelrauch jsou dělaný, aby uspokojili diskofilní posluchače?!

  DJ Kabát: Kurva, předběhnul jsi mě. Zrovna jsem to sem chtěl napsat. Jo, sorry, že jsem se ti neozval, ale já nejsem z Prahy, takže jsme na *81* stejně zajít nemohli
 20. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  ve čtvrtek 3.6. se maj Kabáti objevit na vyhlášení Zlatýho míče 2003/2004. Bude to na primě v 21:00!! *23*
 21. #Ombreé vzkazuje:
   
  Nechodím tam, protože Dole v dole je kýč. To je můj názor. Nejsou to písničky od srdce jako dřív. Je to udělané, tak aby uspokojili diskofilní posluchače. Ale ty starší písničky prostě nemají chybu a na nějaký fesťák si zase zajdu, protože tam hrajou všechno. - já to tak prostě vidím
 22. #Zdeněk vzkazuje:
   
  Je pravda, že mě taky štve, že nehrajou více starších věcí, ale rozhodně to není důvod, proč přestat chodit na koncerty. Na koncertě je každá písnička dobrá.

  Dneska jsem mluvil na autogramiádě s Pepou a říkal, že naše stránky zná a jsou pěkné. To mě potěšilo.
 23. #DJ Kabát vzkazuje:
   
  je to škoda že se Kabáti občas aspoſ na koncertech nevrátěj k začátečním songům, na letošní tour toho taky moc neni, jen Porcelánový prasata............je to škoda myslím že takovyhle písničky nebudou nikdy oposlouchaný. Ale zas na druhou stranu to není důvod proč přestat chodit na koncerty Kabátu! *14* *53*
 24. #Hawlicz vzkazuje:
   
  PETR : Souhlas!
 25. #Ombré vzkazuje:
   
  Petr
  ...a proto už na jejich koncerty nechodím.