taky úreju vse nejlepsi pepovi>..a doufam ze budes jeste dal a dlouho dlouho hrat...a jestli se muzu zeptat..nekoho..kohokoliv...jak se menuje ta pisnicka jak se tam zpiva...kýč předraženej kýč, chlapi deme pryč to všechno kolem nás j taky jenom kýč......
Bill: Ale kdyby byl rozhovor, tak bych si ho se zájmem přečetl *44*
hanka: Nečekal sem že to někdy někomu doporučím, ale občas když čtu tvoje příspěvky, tak mě napadne jestli by nebylo dobré si na takové informace radši založit blog.
Mimochodem, včera sem měl možnost slyšet jeden z revivalů Kabátu a musím říct, že nic horšího sem snad ještě neslyšel. Takže pánové, pohněte s tím tour, ať se to tak nešíří :-B
to Bill: Já managera neznám,ale asi má vliv na e-shop. Rozhovor s ním by mně zajímal pokud se ho dočkáme.Je to na mrtvém bodě,ale já věřím,že fanoušci můžou mnohé ovlivnit....kdo jiný???
to hanka , jura: tak to jsem se zasmál udělat rozhovor s Havlíčkem :-B . Pravděpodobně většina zde diskutujících neví co to je za (všeho)schopného člověka a jaký je jeho vztah k fanouškům. :-)
Myslela jsem to tak,že jsou lidé,kteří se pohybují kolem managera skupiny a ti by třeba něco věděli. Taky s ním měl být rozhovor. Jinak ok, čtu to tady. *THUMBS UP*
Gaby:Chodím teď na koncerty tady,3.7. mám lístky na Olympic. Na Kabáty a jiné /fest./ se vydám až v době prázdnin. Budu muset, protože to turné se odkládá až na jaro a to je dlouho. Docela mně to tvrdě překvapilo.Asi psaní textů není jednoduché, aby se to neopakovalo atd.
Ondra: hele zkousel si tu soutez na kabati.cz SPALKIADA? Zkus napsat text kterej by daval smysl a nebyla by to totalni sracka a jsem zvedav jak ti to pujde. A ted si zkus napsat alespon 12 textu, aby nebyly porad to same, sedelo to na hudbu, na styl kapely apod. A jestli to zvladnes tak potom teprv kritizuj druhe. Po tolika vydanych CD to neni zadna prdel, kor kdyz ma na to jako jediny v kapele talent.
podle mne dochazi milanovi fabtazie an texty podivejte se treba na cd megahu a go atanego tyto 2 cd vydali po sobe ted maji mezi cd nejvetsi mezeru copak to bude cimdal horsi?az se nakonec brzo rozpadnou pac milan nebude mit uz co vymyslet
Alkoholix: Když bys sledoval stránky BN častěji, věděl bys, že pořadatelé říkali už dáááávno, že ještě jeden headliner zveřejněn bude a cca koncem května napsali v aktualitách, že PRODLUŽUJÍ levnější ceny vstupenek, které původně platili do konce května, až do 15. června a že do té doby zveřejní i hlavního headlinera BN. Toho zveřejnili už v pondělí 14.6. ráno a ještě i 15.6. se vstupenky prodávaly levněji. Takže každý, kdo chtěl, si je mohl koupit ještě levněji až po té, co se dověděl, že headlinerem budou Kabáti:-) No a kdo zaváhal...ale to není chyba pořadatelů:-))
Tato stranka ma nikdy nesklame:-),lebo aj ked mam na p.cu den,tu sa zasmejem.Diky:-).a Vojtek?sak nic nove nepovedal,mam pocit,ze sa zamotavaju do vlastnych kecu.Nechte ich zit a uzivajte si leto.Pa' na Topfeste