Napsali o nás

 • Patrick
 • Web
 • 8 557x

Web - Napsali o nás

Charakteristika

O kabat-fans.cz vyšly články v těchto časopisech:

 • Rockshock
 • Televize

Zmínka o tomto webu byla také v následujicích médiích:

Rockshock

18. května 2004 překonal tento fanouškovský web magickou hranici 100 000 přístupů. Ani se nedivím, když nabízí ke stažení takové lahůdky, jako první neoficiální demo Orgasmus, tóny do mobilu, různá grafická vylepšení pro PC nebo velmi rozsáhlou a kvalitní foto a video galerii včetně archivu článků a rozhovorů.

Naskenový článek.

Televize: Slavíci v kabátech: NA DOBRÉ ADRESE: www.kabat-fans.cz

Ani se nechce věřit, že skupina Kabát se rodila v době, kdy mnozí její fanoušci chodili ještě po houbách. Kořeny zlatoslavičí kapely totiž sahají do roku 1984. První album s názvem Má ji motorovou vyšlo o sedm let později.

Kdopak by si tehdy pomyslel, kam až teplická heavymetalová parta dokráčí a že frontman Pepa Vojtek bude jednou zpívat v muzikálech. Přehledně zpracovanou historii najdete právě na těchto internetových stránkách, které spadají do kategorie "fanouškovské".

Jejich pečliví a pilní autoři tu nabízejí spoustu informací od skutečně aktuálních Aktualit přes disko grafické údaje, písňové texty, akordy, miniprofily muzikantů, rozhovory, fotogalerii,ankety až po vyzváněcí melodie na mobilní telefony. Pro ty z vás, které Kabát skutečně baví, se tu ještě nabízí možnost spolupráce na obsahu stránek.

Přímý odkaz | Screenshot.

 1. #Lenka vzkazuje:
   
  Díky za nové super album,už asi dva týdny neposlouchám nic jiného a moc se těším na živý koncert a že už zase pár křiklounů kritizuje a plive jedovaté sliny,z toho si jako vždycky nemusíte vůbec nic dělat,to už je prostě takový jejich národní sport urážet a zesměšnovat ty,co dokázali víc než všichni ostatní.Takže ještě jednou velký dík a pohodový celý příští rok přeje věrná fanynka.
 2. #jakubulman vzkazuje:
   
  tomáši cgci hrát a zpívat s vámí na každém vašem turné já hraju na kytaru zvladnu se i písničky naučit na zpamět mužu kdykoliv dejte mi vědět co a jak na tel 605193915 kdykoliv ve dne i v noci prostě kdykoliv.pozdrav pepu vojtka hurvínka oto vánu tak zatím ahojte partio moje
 3. #Blacky vzkazuje:
   
  Zdravim kapelu Kabát, je mi 21 a vaší muziku posloucham už 10 let. Jinak nové DVD Po čertech velkej koncert je fakt super:) Koupil jsem si ho hned jak vyšlo:) Samozřejmě že na koncertě jsem nemohl chybět. Take jsem nechyběl na turné Corrida v roce 2007. Chci vám popřát mnoho dálších uspěchu jak v hudebnim tak i v normálnim životě. A až bude další koncert stopro se na vás přijdu podívat a zazpívat si s váma. Mějte se
 4. #Maugo vzkazuje:
   
  Je mi 45 let a posloucham Vas už spoustu let..krasnejch let.Vaše pisničky mně provazej mym životem a je mi moc krasně Mate v Peci pod sněžkou na chalupě Severka svujFanclub a poslouchaj se jen vaše skladby.Moc krat děkuji že jste a že Vas mužeme poslouchat a Zakrakorat si s Vami. Diky že jste. Z uctou Malgorzata Frydova