Soutěž o 5x2 vstupenky na festival Terchovský Budzogáň 2010.

  • Kamil
  • Ostatní články
  • 4 194x

Ve spolupráci s agenturou Terchovský Budzogáň, s.r.o. jsme pro Vás připravili soutěž o 5x2 vstupenky na festival Terchovský Budzogáň 2010.

Ve spolupráci s agenturou Terchovský Budzogáň, s.r.o. jsme pro Vás připravili soutěž o 5x2 vstupenky na festival Terchovský Budzogáň. Tento fest zakončí v sobotu večer Kabát. Kromě Kabátů na tomto festivalu můžete vidět kapely Alkehol, Arakain, Bank of Joe aj. Výherní vstupenka umožní vstup po oba dva dny (13. a 14. 8. 2010).

Soutěžní otázka zní:

Kde přesně se festival koná?

Odpovědi posílejte na emailovou adresu budzogan2010@kabat-fans.cz do 5.8. 2010 (9:00).

Kromě odpovědi nezapomeňte uvést kompletní adresu pro doručení vstupenek. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 5 výherců. Každý z nich obdrží dvě dvoudenní vstupenky. Výherce budeme informovat o výhře emailem.

Výherci soutěže: Ivan Ryba, Lenka Čierna, Simona Glembová, Iveta Soustružníková, Jaroslav Švácha. GRATULUJEME!

Obecná pravidla: Kabat-fans.cz se zavazuje neposkytovat osobní údaje soutěžících třetím osobám a použít je jen pro účely soutěže. Po odeslání výhry vítězi budou vymazány. Soutěže se může zúčastnit každý jen jednou. Výhru není možno vymáhat. Není možno se dožadovat neplatnosti výsledku či průběhu soutěže. Výhru zašleme i do zahraničí. Kabat-fans.cz si vyhrazuje právo na jakékoliv změny. Zúčastněním se soutěže osoba akceptuje všechny podmínky.