Soutěž o 3 x 2 vstupenky na festival Rocková Ostrava

  • Ivo
  • Ostatní články
  • 3 614x

Ve spolupráci s agenturou Promo One s.r.o. Vám přinášíme soutěž o 3 x 2 vstupenky na festival Rocková Ostrava, který se koná v areálu unikátní industriální kulturní památky Dolní oblast Vítkovic.

Soutěžní otázky jsou 3 a zní: 1.Napište nám název legendární ostravské kapely, která funguje již přes 35 let 2. V kolik hodin se můžeme těšit na začátek vystoupení Kabátů? 3. Která z účinkujících kapel nehrála na Ostravsku již 10 let.

Všechny odpovědi najdete na webu festivalu.

Hlavní cenu vyhrají 3 výherci, kteří obdrží po dvou vstupenkách na festival.

Odpovědi zasílejte do 30.6.2012 na adresu ivo@kabat-fans.cz společně s kompletní adresou pro doručení výher. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce. Výherce budeme informovat o výhře emailem.

Vstupenky budou doručeny těmto výhercům:

Radim Stříž, Orlová

Martina Sochorová, Ostrava

Václav Šenkeřík, Bylnice

Pokud jste nevyhráli, nezoufejte. Další kolo soutěže poběží nejpozději od 8.7. Odpovědi došlé do prvního kola po datu 30.6.2012 budou zařazeny do slosování druhého kola. Nevěříte-li ve své štěstí, neváhejte vstupenky objednávat na Ticketportalu.

Obecná pravidla: Kabat-fans.cz se zavazuje neposkytovat osobní údaje soutěžících třetím osobám a použít je jen pro účely soutěže. Po odeslání výhry vítězi budou vymazány. Soutěže se může zúčastnit každý jen jednou. Výhru není možno vymáhat. Není možno se dožadovat neplatnosti výsledku či průběhu soutěže. Výhru zašleme i do zahraničí. Kabat-fans.cz si vyhrazuje právo na jakékoliv změny. Zúčastněním se soutěže osoba akceptuje všechny podmínky.

Web festivalu: Rocková Ostrava

Video pozvánka:ZDE

Line up festivalu:ZDE